Business Coaching and Mentoring

X EDYCJA – start : WRZESIEŃ 2019

Przywództwo i sztuka tworzenia firm odnoszących finansowe sukcesy.

Zaawansowane, 8 – miesięczne zajęcia dla Przedsiębiorców, których intencją jest docelowo działać na bardzo dużą skalę.

Spraw, aby Twoje biznesowe możliwości stały się rzeczywistością !

Business Coaching i Mentoring został oparty o doświadczenia najbardziej efektywnych PRZEDSIĘBIORCÓW w historii, zawiera tylko praktyczne, sprawdzone i efektywne strategie działania, całą prawdę o budowaniu firm i zarabianiu pieniędzy w biznesie.
Jest to bardzo efektywny proces, stosowany do tej pory głównie w USA, w miejscu zwanym Doliną Krzemową.
UWAGA!
Proces Business Coaching jest transformujący dla przedsiębiorczej świadomości, jest formą zajęć, które trzeba DOŚWIADCZYĆ.
W historii poprzednich edycji Business Coaching and Mentoring możemy znaleźć wielu przedsiębiorców, którzy odnoszą dziś coraz większe sukcesy i radzą sobie w biznesie bardzo bardzo dobrze ! Powiększyli swoje firmy docierając czasami do kilkusetkrotnie większej ilości klientów niż wcześniej.

To po prostu działa. Gdy tylko zmieniamy NASTAWIENIE do biznesu z fałszu na prawdę – nie tylko doświadczamy ogromnych, mierzalnych efektów finansowych – ale także nasze samopoczucie zmienia się z walki, martwienia się oraz ciągłej kontroli na radość, relaks i spokój. Mimo, że nadal dynamicznie działamy – samo działanie jest dla nas przygodą. Budowanie firm może być dla nas prawdziwym sensem i największą wartością, którą mamy intencję dać światu.

 

Ogólny program zajęć :

Przywództwo- stan wewnętrznej zaradności – odpowiedzialności, samodzielności, dorosłości, dojrzałości, dyscypliny, trzymanie się mocnych stron, delegowanie słabych innym

Strategiczne myślenie i planowanie – umiejętność niezbędna do odniesienia sukcesu w biznesie, która w naszym kraju w przeciwieństwie do Niemiec- jest sztuką nieznaną i większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że efektywność biznesowa oparta jest WYŁĄCZNIE o zdolność racjonalnego, strategicznego myślenia i planowania

Sukces przedsiębiorstwa leży wyłącznie w zdolności WŁAŚCICIELA firmy do pracy nad firmą ( pracy strategicznej, przywódczej ) – nie zaś w firmie. Kasowanie fałszywych przekonań że muszę wszystko zrobiś sama/samemu, ponieważ wiem wszystko najlepiej. Samodzielne robienie wszystkiego jest domeną egoizmu i głupoty – nie zaś mądrości. Jednoosobowe działalności gospodarcze osiągają pułap 300 tys. zł rocznie max. Jeżeli kiedykolwiek jest Twoją intencją dotrzeć do tysięcy klientów – bez efektywnego zespołu będzie to niemożliwe.

Wizjonerstwo.

Dźwignia obfitości- twórczość i kreatywność.

Badania (research) potrzeb rynku oraz prawdziwych potrzeb Klienta. Czym jest prawdziwa JAKOŚĆ oraz czym jest prawdziwe SŁUŻENIE klientom (dodawanie wartości).

Cała prawda o biznesie i kapitalizmie – czyli jak odnaleźć radość z odnoszenia coraz większych sukcesów – z działania i dostarczania wartości dla coraz większej liczby klientów. Pokażę jak odnosić sukcesy w biznesie – aby tego dokonać muszę powiedzieć całą prawdę. Bez względu na to jak bolesną.

Emocjonalne blokady sukcesu w biznesie przedsiębiorcy – wewnętrzny stan zaradności lidera.

MARKETING – cała prawda o marketingu.

Profesjonalne budowanie świadomości marki – w oparciu o mechanizm Archetypów Marki – jedyny sposób na to aby w znaczący sposób wyróżnić swój brand dla określonego klienta docelowego (psychologiczna potrzeba klientów 21 wieku to przejrzeć się w marce jak w lustrze i zobaczyć siebie)

Pozycjonowanie, wyróżnienie firmy na rynku. Budowanie modeli strategicznych oraz modeli biznesowych przedsięwzięć.

Finansowanie, współpraca z inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

Sprzedaż i zmiana modelu sprzedaży na wspierany technologicznie w latach 2018-2020, która wywróci do góry nogami prawie każdy rynek.

3 Fundamentalne modele biznesowe wartości dodanej – dlaczego każda firma musi wybrać jeden z trzech i się go trzymać za wszelką cenę.

Budowanie kultury firmy opartej o efektywność – robienie tego co trzeba zrobić – tak jak trzeba to zrobić – we właściwym czasie. Dlaczego kultura firmy jest tak ważna ? Bo jest to forma energii, która podświadomie steruje jakością pracy, gdy właściciela nie ma w pobliżu !

Mechanizmy pomiaru efektywności i wydajności.

Organizacja i zarządzanie ( bycie managerem od a do z )

Budowanie procesów i ich optymalizacja.

oraz wiele wiele innych kwestii (ponad 40 różnych tematów związanych z Byciem Przedsiębiorcami)

 

Dodatkowe efekty, które doświadczają osoby po zajęciach dla Przedsiębiorców :

– odblokowanie energii do działania,

– większy przypływ mocy twórczej, pojawiające się w postaci nowych kreatywnych pomysłów na rozwój firmy, innowacyjnych rozwiązań produktów i usług

– uwolnienie lęku przed współpracą z ludźmi

– wzrost poczucia własnej wartości przejawiający się podejmowaniem coraz to większych wyzwań, w tym min. rozwój firm z rynków lokalnych na krajowe oraz międzynarodowe.

– uwolnienie poczucia braku i niedostatku wpływa pozytywnie na charakter obsługi klienta z nastawieniem na dawanie, wnoszenie wartości.

– uwolnienie poczucia braku bezpieczeństwa sprawia iż wielu przedsiębiorców przestało pracować w firmie a zaczęło pracować nad firmą zwielokrotniając poprzez to potencjał rozwojowy firmy.

– wzrost odwagi do podejmowania większych decyzji

– pozytywne nastawienie na prowadzenie biznesu

– zrozumienie własnej roli i znaczenia jako przedsiębiorcy dla społeczności lokalnej

– uwolnienie się od sabotowania siebie w kwestiach finansowych

– przedsiębiorca jako przywódca – uwolnienie niecierpliwości, złości – wewnętrzny spokój lidera zdecydowanie poprawia zachowania pracowników- co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi klienta.

– większy komfort własnego samopoczucia, większe zadowolenie ze znaczenia pracy- jaką się wykonuje

– uwolnienie lęku zwiększa w bardzo dużym stopniu zdolności koncentracji oraz pozwala na podejmowanie bardziej strategicznych decyzji biznesowych

– poprawienie się relacji rodzinnych

– łatwiejsza umiejętność komunikowania się z ludźmi

– otwartość na współpracę

– pojawia się chęć i ochota do rozwijania firmy

– uwolnienie umysłu od niepokoju generuje mądre, strategiczne decyzje, które przynoszą korzystne rezultaty

 

FORMA:

Zamknięta grupa osób. Ćwiczenia warsztatowe wykonywane będą na papierze (nie istnieje konieczność ujawniania poufnych informacji).
Wzajemne wsparcie i inspiracja do odnoszenia sukcesów poprzez działanie na 100% efekt grupy jest tu nieoceniony)

Spotkania warsztatowe 2 razy w miesiącu, zawsze w Sobotę od 10:30 do 18:30 (wynikiem każdego spotkania warsztatowego będzie strategia umożliwiająca wprowadzanie zmian w firmie w celu obserwowanie efektów)

Każde spotkanie Business coachingu jest nagrywane, materiały wysyłane są po każdym spotkaniu ( w przypadku niemożliwości uczestnictwa, wszystko jest nadal dostępne).

 

WARUNKI:

-Posiadanie własnej firmy
-Akceptacja formy procesu: 8 miesięcy
-Intencja aby przedsiębiorstwo służyło w jak najlepszy sposób w procesie wnoszenia wartości do życia innych ludzi.
Kapitalizm : akceptacja zasady, że każdy przedsiębiorca ma prawo odnosić coraz większe sukcesy oraz doświadczać coraz więcej obfitości bez poczucia winy Akceptacja definicji słowa “Przedsiębiorca” : Osoba odpowiedzialna w 100% za REZULTATY (w tym finansowe). Życie bez wymówek. Działanie w oparciu o planowanie rezultaty. Bez magicznego myślenia. Twardy realizm bez emocji i oszukiwania siebie. 
-Akceptacja tempa nauki oraz pracy


Płatność :  1500 zł brutto / m-sc 

 

Zgłoszenia i inne informacje : 

Poprzez e-mail: biuro@adamkrasowski.pl

Ściśle ograniczona ilość mieść – decyduje kolejność zgłoszeń.
Proszę też o dokładnie przemyślenie uczestnictwa i udział tylko wtedy, gdy jesteśmy w 100% gotowi na prawdę i pełne zaangażowanie w tworzenie rezultatów.